před 7 roky, 19.12.2016

Vánoční besídka

Vánoční doba bezprostředně zaklepala na dveře. U této příležitosti se ve čtvrtek 15. 12. konala vánoční besídka v prostorách místního kina.

Úspěch florbalistů na dvou školských turnajích
před 7 roky, 19.12.2016

Úspěch florbalistů na dvou školských turnajích

Dva úspěšné florbalové turnaje mají za sebou žáci 1. stupně naší školy.

Čestné uznání žákyni Aničce Vítové v literární soutěži „Utíkej, rychle utíkej“
před 7 roky, 12.12.2016

Čestné uznání žákyni Aničce Vítové v literární soutěži „Utíkej, rychle utíkej“

V pátek 9. prosince 2016 ve 14.00 hodin proběhlo v Luhačovicích za účasti naší školy vyhodnocení 4. ročníku literární soutěže Utíkej, rychle utíkej, kterou SOŠ Luhačovice vyhlašuje pro žáky 8. a 9. tříd základních škol.

před 7 roky, 9.12.2016

Vánoční besídka

Zveme všechny rodiče, prarodiče a přátele školy na Vánoční besídku 1. stupně, která proběhne ve čtvrtek 15. 12. 2016 v 15:00 hodin v kině Máj.

Naši školu navštívil Mikuláš
před 7 roky, 5.12.2016

Naši školu navštívil Mikuláš

Tak jako každým rokem, tak i letos naši školu navštívil Mikuláš se svojí družinou. Hodné děti pochválil a na zlobivce se přišel podívat i čert, který si naštěstí nikoho neodnesl.

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !

EU - Program celoživotního učení