Vážení, kolegové, rodiče, absolventi školy, žáci a ostatní přátelé.
před 5 roky, 19.12.2014

Vážení, kolegové, rodiče, absolventi školy, žáci a ostatní přátelé.

Dovolte mi, abych Vám touto cestou popřála rodinné, klidné a šťastné prožití Vánoc. Tu voňavou pohodu u rozsvícených svíček adventního věnce, který zdobí domov. Ať jsou ty chvíle nezapomenutelné a srdce hladící. V novém roce 2015 pak přeji svěžest a zdraví, chuť do života i do práce, samá příjemná překvapení ze všeho nového, co Vás potká. Ze srdce Dagmar Bistrá, ředitelka

Posezení u stromečku

Posezení u stromečku

Poslední školní den tohoto kalendářního roku jsme si ve školní družině udělali malé Vánoce. Zazpívali jsme si koledy u stromečku, rozbalili dárky a taky jsme si pochutnali na výborném dortu.

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Zápis do 1. tříd bude ve čtvrtek 5.2.2015. Ukázkovou hodinu a prohlídku školy pořádáme pro rodiče budoucích prvňáčků (i pro děti) v úterý 27.1. 2015 v 15. hodin. Vedení školy bude k dispozici ke zodpovězení dotazů rodičů.

Vánoční vystoupení

Vánoční vystoupení

Příjemnou předvánoční atmosféru, radost v srdci i úsměv na tváři vykouzlili ve čtvrtek 18. 12. 2014 žáci Základní školy Na Výsluní v Uherském Brodě v malém sále zdejšího Kulturního domu.

Vystoupení pro mateřské školy

Vystoupení pro mateřské školy

Žáci pohybově-dramatického kroužku navštívili se svým muzikálem Karkulka mateřskou školu v Havřicích a mateřskou školu Prim. Hájka.

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !

EU - Program celoživotního učení