Comenius Finsko - 1. a 2. den
před 5 roky, 17.2.2015

Comenius Finsko - 1. a 2. den

ComeniusTeam z Uh.Brodu na vyprave za dobrodruzstvim ve Finsku.

Recitační soutěž
před 5 roky, 13.2.2015

Recitační soutěž

Ve středu 11. 2. se u nás ve škole konala každoroční přehlídka mladých recitátorů z řad dětí prvního stupně.

Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce
před 5 roky, 9.2.2015

Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce

Dne 4. 2. 2015 se v jazykových učebnách konalo okresní kolo soutěže v německém jazyce.

Zápis do 1. tříd
před 5 roky, 6.2.2015

Zápis do 1. tříd

Letošní zápis do prvních tříd vyšel na čtvrtek 5. února. Od 14 hodin jste mohli na chodbách naší školy potkávat skupinky rodičů, někdy i prarodičů, a jejich ratolestí.

Fotografická soutěž
před 5 roky, 29.1.2015

Fotografická soutěž

Město Uherský Brod je členem Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska. V rámci činnosti tohoto sdružení byla, mimo jiné aktivity, vyhlášena i fotografická soutěž „Mladí fotografují památky“.

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !

EU - Program celoživotního učení