Mezitřídní sportovní soutěž
před 4 roky, 18.5.2016

Mezitřídní sportovní soutěž

Dne 13.5.2016 na ZŠ Na Výsluní proběhlo vyhodnocení mezitřídní sportovní soutěže.

Obrazy s poselstvím pozitivní energie
před 4 roky, 17.5.2016

Obrazy s poselstvím pozitivní energie

… se staly námětem pro malbu žáků Adama Rychlíka, Ráchel Vajdíkové, Vítka Dlabaje, Kateřiny Galuškové a Venduly Kovačičinové.

Okrsková dopravní soutěž školních družin
před 4 roky, 10.5.2016

Okrsková dopravní soutěž školních družin

Dne 5. 5. 2016 pořádala naše školní družina ve spolupráci s pracovníky dopravního hřiště a strážníků městské policie okrskovou dopravní soutěž školních družin.

Rej čarodějnic
před 4 roky, 9.5.2016

Rej čarodějnic

Dne 29.4. se školní zahrada proměnila v říši kouzelníků, čarodějů a čarodějnic, kteří si přišli užít zábavné odpoledne plné her, soutěží a netradičních disciplín.

Konzultační odpoledne se koná v úterý 10. 5. 2016
před 4 roky, 9.5.2016

Konzultační odpoledne se koná v úterý 10. 5. 2016

Od 15.00 – 17.00 hod. proběhne konzultační odpoledne učitelů.

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !

EU - Program celoživotního učení