Konzultační odpoledne se koná v úterý 10. 5. 2016
před 4 roky, 9.5.2016

Konzultační odpoledne se koná v úterý 10. 5. 2016

Od 15.00 – 17.00 hod. proběhne konzultační odpoledne učitelů.

Husité ve škole
před 4 roky, 9.5.2016

Husité ve škole

Ve středu 4. května k nám opět zavítala Agentura Pernštejni z Pardubic. Tentokrát se jednalo o naučně zábavný pořad „Jak válčili husité“.

Výlet do Brna
před 4 roky, 21.4.2016

Výlet do Brna

V pátek 5.4. 2016 jsme se vydali na výlet do Brna.

Upozornění pro rodiče našich žáků a všechny návštěvy přijíždějící do areálu školy motorovými vozidly
před 4 roky, 20.4.2016

V těchto dnech proběhla změna dopravního značení před budovou školy, jejíž dodržování budou kontrolovat strážníci Městské policie.

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !

EU - Program celoživotního učení