Návštěva prváčků v MŠ Klíček
před 3 roky, 4.10.2016

Návštěva prváčků v MŠ Klíček

V pátek 16. září jsme využili slunečného dne a přijali pozvání paní ředitelky Gahurové k návštěvě MŠ Klíček.

Dental alarm

Dental alarm

V pátek 23. září 2016 se žáci prvního stupně zúčastnili přednášky o ústní hygieně.

Jablko nebo citron

Jablko nebo citron

Ve čtvrtek 22. září 2016 se žáci 4. ročníku účastnili akce „Jablko nebo citron“.

Malování na chodníku

Malování na chodníku

Dne 14. září žáci prvního stupně ozdobili okolí školy pohádkovými kresbami.

Dárek k novému školnímu roku
před 3 roky, 7.9.2016

Dárek k novému školnímu roku

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !

EU - Program celoživotního učení