Recitační soutěž
před 3 roky, 20.2.2017

Recitační soutěž

Ve středu 8. února měly děti na prvním stupni básničkový den.

Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce
před 3 roky, 10.2.2017

Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce

Dne 8. 2. 2017 se na Základní škole Na Výsluní konalo Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce.

Pozvánka na ukázkovou hodinu práce dětí v 1. třídě
před 3 roky, 8.2.2017

Pozvánka na ukázkovou hodinu práce dětí v 1. třídě

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, srdečně Vás zveme dne 14. března 2017 v 15:00 hodin na ukázkovou hodinu práce dětí v 1. třídě.

Návštěva žáků z Bulharska u nás - Projekt  Erasmus +
před 3 roky, 2.2.2017

Návštěva žáků z Bulharska u nás - Projekt Erasmus +

Ve dnech 22. – 27. 1. 2017 nás navštívila skupina žáků se svými dvěma vyučujícími.

Beseda se zdravotní sestrou v 1. A
před 3 roky, 20.1.2017

Beseda se zdravotní sestrou v 1. A

Jeden z oblíbených předmětů pro žáky 1. A je Člověk a jeho svět.

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !

EU - Program celoživotního učení