JEDNOTNÁ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKA NA SŠ 2017
před 3 roky, 28.2.2017

JEDNOTNÁ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKA NA SŠ 2017

Upozorňujeme rodiče a žáky posledních ročníků, aby věnovali pozornost sdělení v sekci volba povolání a uveřejněným sdělení MŠMT.

Závody ve šplhu
před 3 roky, 26.2.2017

Závody ve šplhu

Pátek 24. února byl ve znamení "šplhounů". Pátou vyučovací hodinu se sešly děti všech věkových kategorií v tělocvičně školy a poměřily si svou rychlost ve šplhání se svými vrstevníky. Jak už to bývá, rozhodovaly sekundy. Za mocného povzbuzování vyhrála z prvních tříd Adéla Horňáková, z druhého ročníku Julie Míčová, třetího ročníku Jan Kunčík, ze čtvrtého ročníku Daniel Halaxa a z pátého ročníku Jan Zábojník. Jak je vidět podle výsledků, síla a mrštnost není cizí ani děvčatům, které svými časy leckdy překonaly výsledky chlapců. Gratulujeme všem vítězům a přejeme hodně sil všem zúčastněným dětem. Michaela Z. Zálešáková

Třídní schůzky se konají v úterý 7. 3. 2017
před 3 roky, 23.2.2017

Třídní schůzky se konají v úterý 7. 3. 2017

Od 15.30 hod. proběhne schůzka rodičů žáků 1. stupně a od 16.00 hod. schůzka rodičů žáků 2. stupně.

Tradiční družinový karneval
před 3 roky, 23.2.2017

Tradiční družinový karneval

Již tradiční karneval ve školní družině se konal před jarními prázdninami v pátek 10. 2. 2017.

Důležití informace pro řidiče
před 3 roky, 22.2.2017

Důležití informace pro řidiče

Vážení rodiče, z důvodu zvýšení bezpečnosti našich žáků při pohybu v areálu školy bude od 1.března 2017 v provozu kamerový systémem pro sledování prostranství před školou.

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !

EU - Program celoživotního učení