Aktuality

Poznej svoje město
před 6 roky, 29.4.2018

Poznej svoje město, myšlenka, která se stala na pár měsíců hlavním heslem v 5. A. V tomto čase se žáci připravovali na vědomostní soutěž, kterou pořádají Patrioti našeho města. Díky soutěži žáci získali mnoho nových a zajímavých informací. I když byli aktivní všichni, do finálového kola postupují pouze tři „nejlepší“. Všem našim vítězům budeme ve finále držet palce. Zároveň děkujeme Patriotům města za jejich iniciativu. Mgr. Dana Vráblíková

Pečení ve 4. A

Den Země
před 6 roky, 24.4.2018

Den Země

Projekt Comenius 2013-2015 schválen!

V červnu 2013 byl naší škole ZŠ Na Výsluní Národní agenturou v Praze schválen evropský projekt Comenius s názvem Water-Wise, kterému předcházela přípravná schůzka v Rumunsku.

Obsahem projektu jsou úkoly jazykové, biologické, výtvarné i sportovní na téma voda, jak uvádí jeho název.

Velmi oblíbenou součástí dvouletého projektu jsou výměnné pobyty s 6 dalšími partnerskými školami z Finska-Tikkakoski, Litvy-Prienai, Německa-Kassel,Německa-Rhauderfehn, Polska-Zabrze a Španělska-Valladolid.

Projekt je financován ze školských fondů Evropské unie částkou 20 000,- Euro.

Cílem projektu je rozvíjet porozumění mezi lidmi z různých evropských zemí, poznat jejich životní styl, kulturu i jazyk.

Na spolupráci se všemi školami se těšíme !