Adventní dílničky ve školní družině

vytvořeno: 2.12.2019, před 12 dny v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Zastavit se v předvánočním spěchu, posedět s dětmi a pracovat na společném díle, tvorbě vánočních dekorací, ozdob a dalších předmětů spjatých se svátky Vánočními. Takový byl záměr vychovatelek ze školní družiny. V průběhu minulého týdne pomáhali ve školní jídelně rodiče dětem při rukodělných pracích. Cílem také bylo, aby si děti odnesly výtvory domů, kde pak jejich rodiče mohou o Vánocích zavzpomínat, jak dohromady se svými dětmi vyrobili vánoční dekoraci.

Letošní rok jsme vyráběli andělíčky, sněhuláky, vánoční ozdobné koule a stojany na ubrousky. Nutno podotknout, že školní jídelna praskala ve švech, zúčastnilo se přes 120 rodičů s dětmi. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další společně strávenou akci.

Za všechny vychovatelky školní družiny Vám přejeme krásný adventní čas.

Hana Librová