23. ročník McDonald´s Cupu - kategorie 1. – 3. třídy

vytvořeno: 2.5.2022, před 25 dny v rubrice Aktuální dění

Ve čtvrtek 28. dubna se konalo okrskové kolo fotbalového turnaje McDonald´s Cup v mladší kategorii 1. – 3. třída. Na stadionu Lapač v Uherském Brodě se sešlo celkem 12 týmů z Brodu a okolí. Počasí bylo ideální a odhodlání malých fotbalistů obrovské. Hrálo se ve dvou skupinách po šesti, systémem každý s každým. Do okresního kola postupovala dvě nejlepší družstva z každé skupiny.

Tým (Patrik Kubík, Adam Masařík, Adéla Šichtařová, Viktor Taťák, Josef Horňák, David Křapa, Jakub Švorčík a Tobias Přikryl) bojoval ze všech sil. Postoupit se sice nepodařilo, ale užili jsme si prima fotbalové dopoledne. Všichni hráči byli moc šikovní a patří jim velký dík za reprezentaci školy.

Mgr. Renata Hrubošová

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz