1.září 2020 - škola uzavřena

vytvořeno: 28.8.2020, před 11 měsíci v rubrice Aktuální dění

Vážení rodiče,

je mou povinností Vás informovat, že pedagogičtí pracovníci našeho sboru byli v době plnění pracovních povinností spojených s přípravou nového školního roku v rizikovém kontaktu s osobou, která byla pozitivně testována na onemocnění COVID-19. Všem osobám z tohoto rizikového kontaktu byla nařízena 14 denní karanténa a budou testováni.

Karanténa se vztahuje na celý sbor (vyjma dvou nepřítomných učitelů), jejich seznam byl na základě depistáže určen Krajskou hygienickou stanicí Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně.  Ostatních nepedagogických zaměstnanců se toto opatření netýká, protože nejsou v riziku nákazy, provoz školy je na neurčito uzavřen, slavnostní zahájení 1.9.2020, nástup do školy ani výuka se v nejbližších dnech nekoná.

Očekávejte, že distanční výuka pravděpodobně cestou on-line, jak byla odzkoušena v minulém školním roce, bude zahájena dne 7.září 2020 a je

pro všechny žáky již ze zákona POVINNÁ.

Jedině u žáků 1.ročníku v tomto směru nastanou komplikace, které v co možná nejkratším čase dořešíme.

Ve škole probíhá řádná dezinfekce virucidními prostředky. O vzniklé situaci byl informován také zřizovatel.

Prosím, všechny rodiče a žáky, aby denně sledovali informace na webových stránkách školy.

V případě dotazů jsem k dispozici na e-mailu  dagmar.bistra@zsvysluni.cz.

Omlouvám se za způsobené komplikace především rodičům a natěšeným dětem.

PaedDr. Dagmar Bistrá

Žádné podstránky neexistují.
© 2019 Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní / Prohlášení o přístupnosti / web by: icard.cz