Žáci ZŠ Na Výsluní se neztratili.

vytvořeno: 26.4.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality Dne 21. 4. 2015 se v Bojkovicích konalo okresní kolo turnaje ve vybíjené.

Tohoto turnaje se zúčastnili i naši žáci 4. a 5. tříd. Turnaj byl rozdělen na kategorii A a kategorii B ( s děvčaty) .V naší kategorii bylo 9 družstev , které byly rozděleny do dvou skupin. Hoši postoupili ze skupiny a v semifinále prohráli s pozdějším vítězem turnaje ,sportovní školou z Uh.Hradiště. V utkání o třetí místo rozdrtili ZŠ Havřice . Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a přejeme další pěkné umístění na soutěžích.

Mgr.Láska Jaromír