Výtvarné dílničky pro „Stonožku“

vytvořeno: 18.11.2016, před 2 roky v rubrice Aktuality 16. listopadu 2016 jsme se sešli v učebně výtvarné výchovy, abychom vytvořili vánoční přáníčka a nakreslili obrázky s vánoční tématikou.

Dílničky už mají dlouholetou tradici a děti se na ně vždy těší. Tentokrát poděkování patří těmto žákům: z 6. A Věrka Apoštolová, Klaudie Zelinková, Marie Kročilová, Štěpán Bušo, Adam Kročil, ze 7. A Denis Běhůnek, Matěj Krajsa, Gabriela Suchanská, Sabina Šustková, z 8. A Zdeňka Heráková, z 8. B Adam Rychlík, Ráchel Vajdíková, Anna Daňková, Markéta Andrýsková, Jana Mošťková, Teodor Prchlík, Lucie Knedlová, z 9. A Nela Chlopčíková, Věra Kandrnálová, Natálie Flasarová, Veronika Prachařová, Šimon Častula, Filip Pospíšil, z 9. B Eliška Švestková, Anna Vítová, Adriana Vrágová a Kristýna Růžičková. Věříme, že v naší tradici „Dílniček pro Stonožku“ budeme pokračovat i v příštím roce a najdeme nové techniky, které nás budou bavit a zaujmou i ostatní.

Naše výrobky si můžete zakoupit a tím podpořit charitativní hnutí "Stonožka" v sobotu 26. 11. 2016 na Kateřinském jarmarku, v úterý 6. 12. 2016 v rámci konzultačního odpoledne a ve čtvrtek 15. 12. 2016 na Vánoční besídce školy v kině Máj.