Vystoupení našich dětí na otevření partnerského dopravního hřiště

vytvořeno: 5.5.2019, před 3 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Ve čtvrtek 2.5.2019 se konalo slavnostní otevření dopravního hřiště v Malenovicích, na které byly pozvány i děti z naší školy. Slavnostního zahájení se mimo jiné zúčastnil radní zlínského kraje pro dopravu Ing. Pavel Botek, Ing. Lenka Zborníková z centra služeb pro silniční dopravu a krajský koordinátor Besipu Bc Zdeněk Patík. Po úvodním slovu předvedly děti školní družiny tématické vystoupení „Jezdíme jak svišti na dopravním hřišti“, které umocnilo příjemnou atmosféru a mělo velký úspěch.

Právem si proto děti zasloužily projížďku na hřišti, kde objevily nové prvky, jako např. jízdu do tunelu, železniční závoru nebo stojan na čerpání pohonných hmot. Na příjemně strávené dopoledne budou děti dlouho vzpomínat a partnerskému dopravnímu hřišti všichni přejeme hodně spokojených návštěvníků.
                                                                                                                                   Mgr. Dana Janů