Výborný vstup závodnic do nové judistické sezóny

vytvořeno: 17.2.2014, před 4 roky v rubrice Kroužek JUDO [DOPLNIT TEXT]

Výborný začátek judistické sezóny 2014 se nám povedl v sobotu 8.2, kdy se naše závodnice zúčastnily krajského přeboru ženských složek a všechny se umístili na 1. nebo 2. místě.
V kategorii mláďat v nejlehčí váhové kategorii Ema Ambruzová (SKM) vyhrála 2 utkání a obsadila 2. místo. Ve vyšší váhové kategorii Eliška Slováková (SKM) porazila dvakrát svoji soupeřku a bylo z toho 1. místo.
V mladších žákyních Markéta Prusenovská (Sokol) nedala soupeřkám šanci a vyhrála hned dvě váhové kategorie a to do 36 kg a do 40 kg.
Ve starších žákyních a dorostenkách Kateřina Chlebcová (SKM) porazila obě soupeřky a vyhrála váhu do 52 kg. Ve stejné váhové kategorii obsadila T. Skřídlovská  (Sokol) 2. místo, když prohrála pouze s Kačkou.

Gratuluji k dosaženému výsledku.

Je pravda, že děvčata měly natrénováno ze společného soustředění závodnic a závodníků z Veselí, Uherského Hradiště a Uherského Brodu, které proběhlo ve dnech 21.1 - 23.1. 2014 v Uherském Brodě a to za účelem zvýšení fyzické kondice a taktické připravenosti na novou závodní sezonu 2014. Za Uherský Brod se zúčastnili E. Ambruzová, J. Ambruz, Š. Kadlčková, K Chlebcová, M. Tomanová, F. Toman, E. Slováková, M. Prusenovská, M. Šlechta, D. Velecký, J. Volařík, M. Mikulášek a O. Machala. Věřím, že si všichni si soustředění pěkně užili a děvčata již to dokázala zúročit na prvním turnaji.

Doufám, že také naši závodníci si povedou stejně dobře na závodech jako děvčata. Držme jim společně palce na Velké ceně ve Veselí a to 8.3.2014.

Marcel Zbožínek trenér