Velká cena Veselí - 13.2.2016

vytvořeno: 18.2.2016, před 3 roky v rubrice Kroužek JUDO [DOPLNIT TEXT]

V sobotu jsme se v hojném počtu (16 závodníků + servis a zázemí pro naše závodníky - rodiče, trenéři, zapisovači výsledků, fanoušci atd.) zúčastnili prvního letošního turnaje ve Veselí n. M.. Na této Velké ceně se sešlo 182 velmi kvalitních závodníků z 29 oddílů z celé Moravy a ze Slovenska. Tento tradiční turnaj se konal již po třinácté a svým obsazením se řadí mezi silně obsazené turnaje jen pro představu - naprostá většina startující závodníci v kategorii mladšího žactva budou startovat v sobotu na celorepublikovém turnaji Českého poháru v Ostravě. Takže pro naši přípravku to byl opravdu skok na vyšší úroveň (také jste si mohli všimnout, že závodníků s bílým páskem bylo minimálně). O to více je příjemné, že se děti vyrovnaly s touto změnou velmi dobře a všichni se snažili podle svých nejlepších možností. Chválím všechny (speciálně naše 2008 - Adama a Matěje).
Starší závodníci také zabojovali a přivezli spoustu medailí.
Jen Ondra M., Michal B. a Filip K. si budou muset zvyknout na přechod z mláďat do mladších žáků, protože v mladším žactvu jsou zápasy již mnohem rychlejší a agresivnější. Asi to bude chvilku trvat. Chce to jen se nebát, protože platí jak v životě tak i ve sportu - Cesta k vítězství vede přes mnoho porážek.
Výsledky jednotlivých závodníků :
Mláďata :
2. místo - Hynek Vincenec
3. místo - Adam Otruba, Matěj Lebloch, Laura Szumiato, Adélka Zpurná, Barča Němcová, Josef Berka,
Těsně pod medailovým umístěním zůstal Marek Čumíček,
Mladší žactvo :
1. místo - Šárka Kadlčková,
2. místo - Michael Mikulášek, Michal Miosga
3. místo - Anička Řešetková, Martin Čumíček, Filip Kubík
Bez umístění tentokráte zůstali - Ondra Machala a Michal Bábíček.
Všem závodníkům blahopřeji.

Marcel Zbožínek, trenér