Velká cena - Tvrdonic

vytvořeno: 23.10.2014, před 4 roky v rubrice Kroužek JUDO [DOPLNIT TEXT]

V sobotu 11.10.2014 jsme se zúčastnili Velké ceny mláďat, mladších žáků a žákyň a ve Tvrdonicích. Účast byla velmi slušná 125 závodníků se 14 oddílů z celé Moravy včetně zahraničních z Bratislavy. Všechny závodníky chválím za příkladnou bojovnost na turnaji, které přinesly výborné výsledky. Jen v několika případech nám chybělo trochu toho štěstíčka pro získání medaile.
Nyní k jednotlivým výsledkům :
Mláďata :
1. místo - Šárka Kadlčková (SKM Uherský Brod)
2. místo - Adélka Zpurná (SKM Uherský Brod)
Na medaile zatím nedosáhli a shodně obsadili 4. místo - Ema Ambruzová, Jáchym Ambruz, Ondra Machala.

Mladší žáci a žákyně :
1. Kristýnka Čičatková (Sokol Uherský Brod), Markétka Prusenovská, (Sookol Uherský Brod) a Kateřina Chlebcová (SKM Uherský Brod),
2. Martin Mentzl, Roman Keňo (oba Sokol Uherský Brod)

Všem blahopřejeme a držíme palce na Šampionátu Moravy mláďat 25.10. 2014, který se uskuteční v Uherském Hradišti.

Marcel Zbožínek, trenér