Velikonoční dílničky

vytvořeno: 29.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality V úterý 15. dubna uspořádala naše školní družina „Velikonoční dílničky.“

Šlo o společné tvoření s dětmi, jejich sourozenci, rodiči i prarodiči. Každé dítě si vyrobilo na jednotlivých místech velikonoční výrobky, jako například barevné kuřátko z polystyrenových vajíček, zajíčka ze sena na špejli, beránka z vaty a ovečku z vlny. Všechny výrobky si děti odnesly domů. Atmosféra byla velmi příjemná, ani jsme nepostřehli, že se u nás vystřídalo 60 spokojených návštěvníků. Všichni jsme si odpoledne užili a těšíme se na další společnou akci.

Radka Stojaspalová, ŠD