Vánoční besídka

vytvořeno: 19.12.2016, před 2 roky v rubrice Aktuality Vánoční doba bezprostředně zaklepala na dveře. U této příležitosti se ve čtvrtek 15. 12. konala vánoční besídka v prostorách místního kina.

Programem nás skvěle provázela paní učitelka Popelková Bahulíková.  Na začátku programu zazpívali žáci 5. A píseň Je prosinec, poté předvedli svá představení žáci z prvních ročníků Dva mrazíci a Červená, zlatá, zelená.  Následovala taneční vystoupení Buchet je spousta v podání žáků z 2. A,  Andělské vystoupení  žáků ze 3. A a Mrazík žáků 4. A. Přiřítili se také Mrazíci na lyžích v podání dětí ze školní družiny. Družinové děti zazpívaly píseň Vánoce přicházejí. Žáci z pátého ročníku zahráli hru Dvanáct měsíčků a vánoční program završil zpěvem sboru žáků druhého stupně.

Mgr. Dana Vráblíková