VÁNOČNÍ AKADEMIE

vytvořeno: 18.12.2018, před 3 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Ve středu 12. 12. 2018 se velký sál DK v Uherském Brodě již tradičně stal místem konání vánoční akademie ZŠ Na Výsluní. V zaplněném sále seděli nejen natěšení rodiče, prarodiče, tetičky, strýčkové, vyučující a zaměstnanci školy, ale i ostatní diváci, kteří se v předvánočním shonu na chvilku zastavili, zapomněli na úklid i pečení a vychutnali si mnoho krásných vystoupení, která pro ně děti připravily.

Paní učitelky připravily spolu se svými žáky pestrý program, v němž se střídala pěvecká vystoupení s tanečními a nechybělo ani divadlo. Děti i přes počáteční nervozitu a obavy byly úžasné, jejich odměnou byl velkým potlesk a domů si odnášely plno krásných pocitů a dojmů, stejně jako diváci.

Programem provázela velmi netradiční, přesto skvěle sladěná moderátorská dvojice – Jana, žákyně 4. A a Jan, žák 9. A. Vzhledem k dlouhodobé spolupráci naší školy s organizací Stonožka byl výtěžek z dobrovolného vstupného i z prodeje žákovských výrobků věnován právě této organizaci. Děkujeme všem zúčastněným a budeme se těšit příští rok na viděnou.

Vladimíra Popelková Bahulíková