Úspěch závodníků Uherského Brodu na Českém poháru v Chomutově - 11.6.2016

vytvořeno: 15.6.2016, před 2 roky v rubrice Kroužek JUDO [DOPLNIT TEXT]

V sobotu se uskutečnil 3. turnaj ČP v Chomutově za účasti 745 závodníků a závodnic z celé ČR. Bojovalo se o body do ranking listu - body o postup na PČR.
Markétka Prusenovská potvrdila oprávněnost své nominace na mezinárodní soustředění do chorvatské Poreče a vyhrála jak kategorii starších žákyň tak i kategorii dorostenek.

Kristýnka Čičatková se zlepšuje turnaj od turnaje a po počátečním zaváhání v prvním kole vyhrála všechny své další utkání a vybojovala krásné 3. místo.

A klidně se můžeme dočkat na dalším turnaji Českého poháru "uherskobrodského" finále mezi Markétkou a Kristýnkou.

Obě závodnice si již zajistili přímý postup na PČR, které proběhna v říjnu 2016 v Jičíně.

Martin Mentzl výborně bojoval, ale bohužel taktická chyba na konci zápasu ho vyřadila z přímého boje o medaile.

Martin si bude muset ještě postup na PČR v dalších turnajích Českého poháru v Brně a v Teplicích.

Výsledky starší žactvo :

3. místo - Kristýnka Čičatková

váha do 46:

bez umístění - Martin Mentzl

Výsledky dorostenky :

1. místo - Markétka Prusenovská

Všem závodníkům blahopřejeme a přejeme krásné prožití prázdnin, letního tábora, koupání a dalších radovánek a těšíme se na podzimní soutěže.

Doufáme, že výkony a výsledky uherskobrodských závodníků budou stejně úspěšné jako v první polovině roku 2016.

Výsledky starší žactvo :

3. místo - Kristýnka Čičatková