Upozornění pro strávníky

vytvořeno: 6.3.2015, před 4 roky v rubrice Aktuality S platností od 16.3.2015 je ZRUŠENO ranní odhlašování obědů.

Upozorňujeme tímto rodiče strávníků a všechny naše žáky na nový pokyn k odhlašování obědů, který byl vydán v souvislosti se situací v odhlašování obědů v minulých týdnech. „Provozní řád“ a „ Informace školní jídelny“ stanovovaly dosud odhlašování obědů den předem tj. do 14 hodin předcházejícího dne, na který má být oběd odhlášen. Výjimečně jsme přijímali ještě akutní případy odhlašovaní do 7,30 hodin ráno.

Odůvodnění: Odhlašování na poslední chvíli přestala být mimořádná a rozmohla se natolik, že nejsme schopni nadále v zavedeném systému pokračovat (ráno volá 30 - 50  rodičů a odhlašují žáka po jednom dnu, i když je nemocen, nebo přestože vědí, že s dítětem půjdou k lékaři, na rovnátka, nebo se po školním kině se nechce vracet do školy apod.)

Dle Vyhl.MŠMT 107/2005 Sb. o školním stravování je možno v první den nemoci odebrat oběd do jídlonosiče, další je nutno odhlásit !

Každá výdejna obědů má stanoven čas výdeje pro tyto případy.

Výdejna ZŠ  Na Výsluní od 11,25 – 11,45 hod.

Trtková Dagmar, vedoucí školní jídelny