Ukázková hodina v 1.A

vytvořeno: 12.2.2018, před 3 měsíci v rubrice Aktuality Dne 6. 2. 2018 proběhla ukázková hodina v 1.třídě.

Naši prvňáčci se sešli na odpoledním vyučování, aby mohli ukázat rodičů i prarodičům, co všechno se za půl roku ve škole naučili. Mezi návštěvníky školy byli zároveň i budoucí prvňáčci se svými rodiči, kteří chtěli vidět, co je od září ve škole čeká.

A bylo na co se dívat. Děti předvedly návštěvníkům řadu znalostí a dovedností, které se během prvního pololetí naučily. Ukázaly, co všechno již svedou a jak výborně zvládají svou novou roli školáka. Přítomné přesvědčily, že je baví čtení, psaní i počítání, že mají rádi angličtinu, zpívají a pracují na interaktivní tabuli. Na závěr zahráli malí školáci obecenstvu krátkou pohádku.

Hodina pod vedením paní učitelky Zimčík Zálešákové rychle utekla. Malí žáčci sklidili za předvedený výkon velkou pochvalu a domů odcházeli s hřejivým pocitem velkého úspěchu.

Mgr. Šárka Votavová