Týden zdraví ve školní družině

vytvořeno: 21.10.2018, před 26 dny v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Poslední týden v září proběhl v naší školní družině týden zdraví. Děti se seznamovaly se správným životním stylem, vyzkoušely si spoustu činností pohybových, výtvarných, ale také praktických.Vyráběli jsme ovocné špízy a zdravé pomazánky. Dopraváci vyráběli rybí pomazánku, sovičky vajíčkovou a námořníci mrkvovou. Děti si vyzkoušely krájet cibuli a natvrdo uvařená vajíčka, strouhat mrkev, míchat pomazánku a poté mazat na zdravé pečivo. Své pohybové dovednosti ukázaly při skoku snožmo z místa, házení s míčem nebo v člunkovém běhu. Soutěžilo se o tři nejlepší výkony v každém ročníku. Vítězové obdrželi diplom a malou pozornost.

Hana Librová