Turnaj ve florbalu

vytvořeno: 25.10.2016, před 2 roky v rubrice Aktuality Dne 19. 10. 2016 se naši žáci 8. a 9. tříd zúčastnili okrskového kola ve florbalu na sportovní hale v Uherském Brodě.
Účastnilo se ho devět družstev. které byly rozděleny do dvou skupin. V naší skupině byli žáci ZŠ Březová, ZŠ Nivnice a ZŠ Šumice. Naši žáci z této skupiny postoupili, ale v semifinále narazili na silného soupeře ZŠ Pod Vinohrady. Prohráli a do okresního kola nepostoupili. Skončili celkově na třetím nepostupovém místě. Za naši školu výborně reprezentovali: Hlaváč Radek, Omelka František, Kolaja Patrik, Kovařík Filip, Pospíšil Filip, Polhoš Vlastimil, Bačík Kryštof, Burlak  Martin, Kročil Jakub, Buriánek Petr a Častula Šimon jako brankař.

Mgr. J. Láska