Tradiční družinový karneval

vytvořeno: 23.2.2017, před 2 roky v rubrice Aktuality Již tradiční karneval ve školní družině se konal před jarními prázdninami v pátek 10. 2. 2017.

Letos jsme si všichni pořádně zasoutěžili, děti v nejrůznějších maskách i jejich rodiče plnili úkoly, kterých bylo připraveno víc než dost. Každý si mohl vybrat soutěž, která by mu šla nejlépe. A aby se aktivně zapojili opravdu všichni, byla v průběhu celého karnevalu zařazena balónková show. Roztomilé masky tančily, zpívaly, soutěžily a předváděly se, co jim síly stačily. Nám vychovatelkám se líbily všechny, a proto dostala každá maska moc dobrou sladkou odměnu. Už teď se těšíme na příští rok, tak všichni vymýšlejte, jakou maskou za rok budete, ať je nás a hlavně těch krásných masek víc.

Mgr. Dana Janů