Titanic ve školní družině

vytvořeno: 6.5.2019, před 3 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

O zkáze lodi Titanic zjistily děti 3. oddělení školní družiny téměř všechno. Již od března systematicky shromažďovaly informace z různých zdrojů, protože téma ztroskotané lodě snů bylo pro ně velmi zajímavé a fascinující. Někteří žáci dokonce se svými rodinami navštívili doporučenou výstavu v Brně. Ella Neubauer, Viktor Slováček, Bruno Talčík a Julie Viktorová nám sdělili své dojmy z výstavy a Maxim Fojtách navíc přinesl do školní družiny opravdové palubní lístky. Ty nám posloužily k častým námětovým hrám na koberci nebo v tělocvičně. Své dojmy a poznatky poté děti malovaly kolorovanou kresbou na výkresy, ze kterých vznikly dvě krásné kolektivní práce.
                                                                                      Mgr. Dana Janů