Sprejeři

vytvořeno: 23.5.2018, před 4 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Adam Rychlík a Ráchel Vajdíková se „prosprejovali na bednu…“

Již třetím rokem uspořádalo Střední odborné učiliště v Uherském Brodě žáky velmi oblíbenou soutěž ve sprejování. Letošní téma nebylo vůbec jednoduché, vysprejovat takové vzdělání, to dalo žákům opravdu zabrat. Konkurence byla opravdu velká, soutěžilo mezi sebou deset družstev. Naši školu zastupovali dva zkušení žáci devátých tříd - Ráchel Vajdíková a Adam Rychlík. Jejich dílo okouzlilo nejen diváky, ale především porotu, která jejich výkon ohodnotila druhým místem. Žákům moc gratulujeme ke skvělému umístnění, děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších krásných úspěchů.

Ing. Denisa Smějsíková