Soutěž sprejerů

vytvořeno: 27.4.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality Mezinárodní soutěž žáků oborů malíř a opravář zemědělských strojů zorganizovalo dne 15.4.2015 Střední zemědělské učiliště Uherský Brod.

6.ročník významné akce zahájila celá řada významných hostů. Nechyběl mezi nimi ani hejtman  Zlínského kraje pan Stanislav Mišák. Letos se zde konal také 1. ročník soutěže sprejerů, kterého se zúčastnili i žáci naší školy. Zde se mohli legálně na sádrokartonových tabulích věnovat tématu obecné zemědělství. A výsledky byly opravdu zajímavé. Porota složená z odborníků měla nelehký úkol při hodnocení tak rozličně pojatých prací.

Bc. Dana Janů