Slavnostní stužkování 9. tříd

vytvořeno: 28.6.2018, před 4 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Již se na naší škole stalo tradicí, že žáci devátých tříd se ke konci roku slavnostně loučí se školou. Nejinak tomu bylo i v letošním školním roce, kdy se dne 26. června otevřely brány Muzea Jana Amose Komenského pro všechny absolventy, vyučující, rodiče, prarodiče, příbuzné a všechny ty, kteří se přišli rozloučit. Ve sloupovém sále panovala slavnostní nálada, ve vzduchu však byla cítit i kapka nervozity a smutku. Žáci si připravili úžasné zpravodajství, sami si složili slova písně Cesta školou a vytvořili prezentaci z fotek, která mapovala jejich působení na naší škole. V závěru slavnostního aktu se jak třídní učitelky, tak zástupci žáků rozloučili dojemnými proslovy a stužkováním.

Vladimíra Popelková Bahulíková