Školní turnaj v judu a Memoriál ing. Miroslava Thoře

vytvořeno: 17.12.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality V pátek 11.12.2015 uspořádala naše škola turnaj pro žáky 1.-4.tříd v judu, zúčastnila se většina žáků zapojených tříd.

Díky pochopení rodičů a materiálním i personálním možnostem školy je žákům již druhým rokem věnována hodina tělesné přípravy týdně navíc, tím sledujeme cíle zvýšení fyzické kondice žáků, zlepšení obratnosti a prevenci úrazů. Na této akci nás navštívila také Televize Slovácko, její reportáž lze shlédnout na www….

Tělocvična školy byla celé dva dny plně obsazena žíněnkou tatami, protože hned na druhý den posloužila závodníkům v judu na Memoriálu Ing. Miroslava Thoře, který pořádala Tělocvičná jednota Sokol. Turnaje se zúčastnili i 4 zástupci ZŠ Výsluní (kromě zkušených registrovaných závodníků Adélky Zpurné a Barbory Němcové) a velmi pěkně reprezentovali nejen ZŠ Výsluní ale také Uherský Brod.

Tímto jim udělujeme pochvalu:

Pavlíková Marika - obsadila 2. místo

Míča David - 3. místo

Zábojník Jan - 3. Místo

Coufalík David - 3. Místo


Výsledky v jednotlivých váhových kategoriích 1- 2. třída :

Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 18 - 21,5 kg


1. místo

Lebloch

Filip

přípravka judo



2. místo

Klimpera

Tobiáš

Uh. Hradiště



3. místo

Berka

Jan

přípravka judo



3. místo

Zpěvák

Adam

1. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 22,5 - 23,5 kg


1. místo

Yildrim

Omer

2. třída



2. místo

Otruba

Adam

přípravka judo



3. místo

Řešetka

Daniel

přípravka judo



3. místo

Buriánek

Pavel

2. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 24,0 - 25,5 kg


1. místo

Borýsek

Lucas

přípravka judo



2. místo

Míča

David

2. třída



3. místo

Palánek

Viktor

1. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 29,0 - 32,0 kg


1. místo

Nakládal

Michal

2. třída



2. místo

Andrle

Jakub

1.třída



3. místo

Ševčík

Matěj

2. třída



3. místo

Soška

Martin

2.třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 34,3 - 36,0 kg


1. místo

Bartoš

Jakub

2. třída



2. místo

Matoušek

Tomáš

2. třída



3. místo

Borýsek

Nicolas

přípravka judo



3. místo

Lekeš

David

2. třída




Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 18,0 - 21,0 kg


1. místo

Bartková

Eliška

přípravka judo



2. místo

Buráňová

Jana

1. třída



3. místo

Beránková

Kristýna

1. třída



3. místo

Kupcová

Ema

1. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 22,0 - 23,0 kg


1. místo

Szumiato

Laura

přípravka judo



2. místo

Haramanová

Natálie

1. třída



3. místo

Otrubová

Eva

přípravka judo









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 24,0 - 25,1 kg


1. místo

Miklová

Sabina

2. třída



2. místo

Zetíková

Kateřina

1. třída



3. místo

Čermáková

Nikola

1. třída



3. místo

Knotková

Elen

2. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 29,0 - 31,6 kg


1. místo

Němcová

Viktorie

2. třída



2. místo

Benedíková

Anna

1. třída



3. místo

Žišková

Kateřina

1. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 34,0 - 37,0 kg


1. místo

Polanská

Viktorie

1. třída



2. místo

Sedláková

Sabina

2. třída



                                                                                                                                                                                           


Školní turnaj judo - kategorie 3. - 4. tříd :


Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 23,0 - 26,0 kg


1. místo

Švehlík

Alexandr

3. třída



2. místo

Lebloch

Matěj

přípravka judo



3. místo

Kráčmar

Martin

3. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 28,0 kg


1. místo

Zábojník

Jan

4. třída



2. místo

Macík

Vojtěch

3. třída



3. místo

Urbanec

Bruno

3. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 28,1 - 29,0 kg


1. místo

Zlatý

Dominik

4.třída



2. místo

Berka

Josef

přípravka judo



3. místo

Veselý

Štěpán

3. třída



3. místo

Hildebrant

Martin

3. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 31,0 - 34,0 kg


1. místo

Ruban

Dominik

4. třída



2. místo

Bočko

Kristián

4. třída



3. místo

Buráň

Robin

4. třída



3. místo

Michalec

Jan

4. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 36,0 - 39,0 kg


1. místo

Coufalík

David

4. třída



2. místo

Halaxa

Daniel

3. třída



3. místo

Janiga

Pavel

3. třída



3. místo

Šobáň

František

4. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 45 - 51 kg


1. místo

Baleja

Ondřej

4. třída



2. místo

Vaculík

Tomáš

4. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha těžká


1. místo

Popelka

Patrik

4. třída



2. místo

Vincenec

Milan

4. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 26 kg


1. místo

Klimpová

Františka

3. třída



2. místo

Danielová

Natálie

3. třída



3. místo

Klimpová

Františka

3. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 31 - 34 kg


1. místo

Pavlíková

Marika

4. třída



2. místo

Kročilová

Tereza

3. třída



3. místo

Šojdrová

Dominika

3. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 34,1 - 35 kg


1. místo

Zpurná

Adéla

3. třída



2. místo

Suchánská

Viktorie

4. třída









Pořadí

Příjmení

Jméno

třída

Váha 41 - 43 kg


1. místo

Němcová

Barbora

4. třída



2. místo

Pěrková

Ema

3. třída



Naši judisti se dokonce dostali do Televize Slovácko (4,12 min)