Školní akademie 2013

vytvořeno: 6.6.2013, před 5 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek 13.6.2013 pořádali žáci a učitelé Základní škole Na Výsluní AKADEMII, která se stala oficiálním rozloučení se školním rokem a s vycházejícími žáky školy.

Přes původní záměr nazkoušet kulturní vystoupení jednotlivých tříd v rozsahu hodiny, abychom neunavili své diváky, jsme stěží naplnili program a  všechny vystupující do času, který se rovnal dvojnásobku plánovaného. Většina diváků však s vytrvalým potleskem ocenila scénky, taneční, pěvecká i pohádková vystoupení jednotlivých tříd, které byly neskutečně pestré a nápadité.

Děkuji tímto žákům, kteří se aktivně zapojili a měli chuť si ten náš den užít za to, že věnovali hodiny práce a přemýšlení tomu, čím své rodiče a žáky z jiných tříd a ročníků překvapit. Ty mladší vedly převážně jejich třídní paní učitelky, starší žáci přistupovali k nácviku více samostatně, ale také s pomocí vyučujících. Všechny bych ráda za vzornou reprezentaci školy pochválila a poděkovala jim.
D. Bistrá, ředitelka školy​