Školní akademie

vytvořeno: 24.6.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek 18. 6. 2014 se konala naše školní akademie.

Jako každým rokem, tak i letos nemohla chybět závěrečná školní akademie, kterou si pod svá ochranná křídla vzala paní učitelka Bahulíková. Sál uherskobrodského Domu kultury ve čtvrtek odpoledne doslova praskal ve švech. Tradiční školní akademie žáků ZŠ Na Výsluní přilákala velké množství diváků, a to nejen z řad rodičů účinkujících. A ti, co přišli, rozhodně nelitovali. Dvouhodinový pořad nabídl zpěv, tanec, různé parodie, pohybově-dramatická vystoupení, pohádku… Dlouhotrvající potlesk byl zaslouženou odměnou nejen účinkujícím dětem, ale i jejich učitelům, již jednotlivá vystoupení vymysleli, zaranžovali a samozřejmě i nacvičili. A že to byla dřina, o tom nikdo nepochybuje! Nechyběla ani závěrečná část programu, která je věnována našim deváťákům. Stužkování a následně jejich rozloučení s povinnou školní docházkou je nedílnou součástí programu.

Mgr. Monika Machalová