Sběr papíru - začínáme již 15.10.2018!

vytvořeno: 11.10.2018, před 11 dny v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

I v letošním školním roce startuje mezitřídní soutěž ve sběru papíru. Můžete odevzdávat novinový papír, časopisy, letáky. Nevozte kartonový papír, staré knihy, skartovaný papír.Papír řádně zavažte a označte na něm svoji třídu(sběr nevkládejte do kartonových krabic, takto odevzdaný sběr nebude přijatý!!!). Takto připravený sběr přineste každý první týden v měsíci do prostoru šaten vlevo. Zde na vás bude čekat služba, která sběr spolu s vámi zváží a zapíše.

Veškeré informace, průběžnou tabulku s výsledky odevzdaného papíru a rozpisy služeb najdetena informační tabuli u šaten. Odevzdané kilogramy papíru se rozpočítávají mezi jednotlivé žáky třídy. Nezáleží tedy na počtu žáků ve třídě, ale na počtu kilogramů na žáků.

A co čeká na vítěze?

1. místo50% z vybrané částky