Rej čarodějnic

vytvořeno: 9.5.2016, před 3 roky v rubrice Aktuality Dne 29.4. se školní zahrada proměnila v říši kouzelníků, čarodějů a čarodějnic, kteří si přišli užít zábavné odpoledne plné her, soutěží a netradičních disciplín.

Zahájení patřilo úvodní módní přehlídce všech zúčastněných, poté děti získaly čarodějnický průkaz, aby se mohly zapojit do závodů v letu na koštěti. Vyzkoušely si také míchání žabích, hadích, dračích či pavoučích lektvarů, proplétání pavučinou, lovení netopýrů i ochutnávku hadích ocásků. Velký úspěch sklidilo psaní tajným inkoustem, který byl při psaní neviditelný a pak nad ohněm vyjevil záhadný vzkaz. Nadšení dětí bylo důkazem, že se jim čarodějnický rej velmi líbil a my se společně s nimi těšíme na ten příští.

Mgr. Hana Vanďurková