Projekt Erasmus plus úspěšně ukončen

vytvořeno: 20.12.2018, před 3 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Tento měsíc byl oficiálně ukončen projekt Erasmus plus, ve kterém dva roky spolupracovala naše ZŠ Na Výsluní se školami z Rumunska, Bulharska, Polska a Sicílie.
Některé úkoly si vyžadovaly nasazení zvýšeného úsilí jednotlivců i celého kolektivu. Všechny činnosti se však podařilo úspěšně splnit. Nejočekávanějšími aktivitami byly výměnné pobyty, při kterých čeští žáci s vyučujícími vycestovali do Bulharska a na Sicílii a naopak bulharští a sicilští žáci se svými učiteli navštívili naši školu, což přineslo oběma stranám nevšední zážitky.
Koordinující Národní agentura z Rumunska udělila tomuto projektu při závěrečném hodnocení dokonce 90 bodů ze sta.
Poděkování za aktivní účast v rozličných projektových aktivitách patří všem zapojeným žákům a vyučujícím.

Mgr. Marcela Josefíková