Projekt Abeceda peněz na 1. stupni

vytvořeno: 11.10.2018, před 11 dny v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Žáci 4. a 5. ročníku se rozhodli vyzkoušet, jaké to je, založit si firmu. Zapojili se do projektu Abeceda peněz. Součástí projektu byla mimo jiné i exkurze na pobočce České spořitelny v Uherském Brodě. Paní ředitelka pobočky i další zaměstnanci se dětem ochotně věnovali a přiblížili jim práci v bance. Mohly se podívat i do míst, kam se běžný klient nedostane. Z návštěvy byly děti nadšené a získaly dokonce od paní ředitelky půjčku na svůj podnikatelský záměr. Teď naše malé podnikatele čeká úkol nejtěžší, dobře půjčku využít a co nejlépe zhodnotit. Mají na to dva měsíce. Tak uvidíme, jak se jim bude dařit. Přejeme hodně úspěchů v podnikání!

Mgr. Renata Hrubošová