Představujeme vám náš divadelní kroužek

vytvořeno: 16.4.2018, před 8 měsíci v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

Žáci naší školy mají možnost v rámci školního klubu navštěvovat I dramatický kroužek, kde každoročně nacvičíme různá divadelní představení.Velký úspěch jsme v minulosti slavili například s operetkou Červená karkulka a pohádkou O princezně Jarmilce Letos jsme secvičili krásnou pohádku Chytrá horákyně, ve které se děti dozvěděly, že moudrost zvítězí nad hloupostí.Všichni divadelní nadšenci se od ledna poctivě připravovali, učili se své role, aby se mohli ve čtvrtek 12. dubna představit na premiéře pohádky. Prvními diváky byli naši nejmladší žáci.  Pohádka se jim moc líbila a s nadšením se zapojili  i do děje. Tím pomohli všem hercům zbavit se trémy a zároveň je povzbudili ,  protože je čekala ještě další dvě odpolední představení, jimiž zpříjemnili  budoucím prvňáčkům zápis do 1. tříd.

Vladimíra  Popelková Bahulíková