Podzimní tvoření "dýňování"

vytvořeno: 31.10.2013, před 5 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek 24.10. odpoledne zažily děti spolu se svými rodiči krásné podzimní tvoření ve školní družině.

Podzimní tvoření „dýňování“

Ve čtvrtek 24.10. odpoledne zažily děti spolu se svými rodiči krásné podzimní tvoření „dýňování“. Z dýní různých druhů, velikostí, tvarů a barev jsme vyráběli panáčky, strašidla, zvířátka…. Vznikly také krásné podzimní lucerničky a závěsy. Každý výrobek byl jedinečný, děti popustily uzdu své fantazii a všichni jsme si  odnášeli nejen krásné podzimní dekorace, ale i dobrou náladu. Už se těšíme na další setkání rodičů a dětí ve školní družině, které bude na vánočních dílničkách.

vychovatelky ŠD