Okrskové kolo dopravní soutěže školních družin

vytvořeno: 4.5.2018, před 19 dny v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

26.04. 2018 pořádala školní družina Na Výsluní okrskové kolo dopravní soutěže. Letos měly děti z 10 školních družin z Uherského Brodu a okolí jedinečnou možnost vyzkoušet si nově zrekonstruované dopravní hřiště.  Formou testů a jízdy dovednosti na vytyčené překážkové dráze si žáci ověřili své znalosti z dopravní výchovy.  Na zdárný průběh soutěže dohlíželi praví odborníci, a to příslušníci Policie České republiky. Děti ze školních družin měly tak výjimečnou a originální příležitost vyzkoušet si překrásné hřiště a jako první změřit své schopnosti a zúročit tak důležitou přípravu na dopravní soutěž.

Na 1. místě se umístnila školní družina Vlčnov, na 2. místě školní družina Havřice a na 3. místě školní družina Na Výsluní. Vítězům patří gratulace a všem zúčastněným dík za vzornou reprezentaci jejich školních družin.

Vychovatelky školní družiny