Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce

vytvořeno: 10.2.2017, před 1 rokem v rubrice Aktuality Dne 8. 2. 2017 se na Základní škole Na Výsluní konalo Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce.

Bylo přihlášeno přes dvacet žáků z okolních škol se svými vyučujícími. Soutěžící byli rozděleni do kategorií podle věku , typu školy a zkušeností ze zahraničí. Při poslechovém textu, popisu obrázku a konverzaci na vylosované téma předvedli pěkné výkony. Nejlepší výkony byly ohodnoceny diplomem a věcnou cenou. Soutěžní den jsme zakončili společným obědem ve školní jídelně. Žáci, kteří se umístili na 1. a 2. místě, budou svoji školu a uherskohradišťský okres reprezentovat v kole krajském, které se bude konat v březnu ve Zlíně.

Blahopřejeme a k dalším výkonům přejeme hodně štěstí !

Vedení školy a organizátorka soutěže gratulují žákovi Eriku Řezníčkovi k tomuto skvělému výsledku v soutěži.

Mgr. Marcela Josefíková, organizátorka soutěže

Výsledková listina