Návštěva prváčků v MŠ Klíček

vytvořeno: 4.10.2016, před 2 roky v rubrice Aktuality V pátek 16. září jsme využili slunečného dne a přijali pozvání paní ředitelky Gahurové k návštěvě MŠ Klíček.

Žáčci 1. A i 1. B se na návrat do školky moc těšili, někteří z nich tuto školku navštěvovali celoročně, jiní ji znali z letních měsíců. Když jsme ke školce dorazili, rovnou jsme zamířili za dětmi na zahradu, kde nás s úsměvem přivítala paní ředitelka i paní učitelky. Děti po nás zprvu nesměle pokukovaly, ale netrvalo dlouho a prváčky zapojily do svých aktivit a her. S nadšením se setkal výlov rybníka, hry s vodou i foukání bublin. Jiné děti si zase přišly na své při malování jílem či zatloukání hřebíčků a následném vyplétání prvního písmene jména. Všechny výtvory jsme si mohli odnést s sebou společně s malým dárečkem v podobě klíčku. Užili jsme si také řady atrakcí (průlezky, skluzavka, keře a jejich zákoutí) a herních prvků, které ve třídě už nemáme. Na památku se všechny děti podepsaly na strom, který nyní zdobí schodiště v MŠ a naši návštěvu připomíná. Jako poděkování jsme pozvali předškoláky k nám. Rádi bychom pro děti z MŠ také nacvičili krátké představení, s nímž bychom se do MŠ mohli znovu vypravit.

Moc děkujeme za krásně prožité dopoledne a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. et Mgr. Lenka Bublíková