Malování na chodníku

vytvořeno: 25.9.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Ve středu 17. září vylákaly poslední teplé paprsky děti ze školních lavic.

Žáci a žákyně prvního stupně proměnili školní atrium v obrovský skicák, který pokreslili četnými obrázky na motivy „ Pohádkové bytosti v podzimní přírodě.“ Z oken školy jsme tak mohli zahlédnout hrůzostrašné draky ukryté v listí, půvabné princezny, kocoura Modroočka nebo Rákosníčka pouštějícího podzimního draka. Děti pojaly toto malování opravdu s radostí, a proto se škola na několik dní rozzářila veselými obrázky, které potěšily oči každého procházejícího. Přestože podzimní déšť tyto obrázky už pomalu spláchl, věříme, že děti budou nadále s chutí kreslit v hodinách výtvarné výchovy a těšit se ze svých výtvorů.

Mgr. Michaela Zimčík Zálešáková