Lyžařský kurz 2017

vytvořeno: 14.3.2017, před 1 rokem v rubrice Aktuality Jako každým rokem, tak i letos se naši žáci zúčastnili lyžařského kurzu ve Velkých Karlovicích.

Kurz se uskutečnil od 27. 2. -3. 3. 2017 na sjezdovce Machůzky. Účastnili se ho žáci sedmé třídy a několik dalších žáků z osmé a šesté třídy. Ubytováni byli v pensionu U Kříže. Výcvik byl veden na sjezdovce, která byla nedaleko pensionu. Na stravu jsme docházeli do restauračního zařízení Machůzky, opět hned u sjezdovky. Sjezdovka byla krásně udržovaná, dostatek sněhu zajistil našim žákům vhodné podmínky pro lyžařskou výuku.  Lyžování nebylo jedinou náplní kurzu, večerní programy byly plné her a tance. Svou obratnost a techniku dokazovali žáci poslední den, kdy byl pro ně uspořádán slalomový závod, v kterém bojovali o diplomy a ceny.

Mgr. Jaromír Láska, vedoucí kurzu