Kamarádská párty ve školní družině

vytvořeno: 24.2.2016, před 3 roky v rubrice Aktuality Božíííí!!! Takové byly ohlasy kluků a děvčat ze školní družiny na kamarádskou párty, která se konala v pátek 12. února.

Od pondělí vyráběly děti drobné dárky pro své kamarády, pokusily se nakreslit portrét svého nejlepšího kamaráda, zahrály si hudebně pohybovou hru „Když jsi kamarád…“. A ve čtvrtek voněla družina čokoládou, až se sliny sbíhaly. To se děti střídaly u vyrábění piškotové mňamky namáčené v čokoládě. Ke dvěma stovkám piškotů v čokoládě připravily v pátek ráno jednohubky z třiceti rohlíků a po obědě pak několik desítek ovocných špízů. Na nazdobené stoly si k tomu přidaly slané tyčinky, brambůrky, nápoje. Po zhodnocení uplynulého Týdne kamarádství jsme si společně zatančili tanec na písničku „Ruce vzhůru“ a soutěžili ve dvojicích. Protože nás bylo opravdu mnoho, museli jsme se rozdělit na dvě skupiny a pokračovat v programu zvlášť. Teprve po čtvrté hodině odpolední se poslední kluci a děvčata rozcházeli s plnými bříšky a pěkně rozjásaní domů.

Když bude příští rok ve družině zase dobrá parta, tak si to určitě zopakujeme!

Dagmar Svobodová, vychovatelka