Eurorebus

vytvořeno: 12.6.2017, před 1 rokem v rubrice Aktuality Dne 5. 6. 2017 se žáci ZŠ Na Výsluní zúčastnili celostátního kola ve vědomostní soutěži Eurorebus, kam se probojovali z druhého místa v krajském kole v Otrokovicích.

Z celkového počtu  25 000 soutěžících ze všech základních škol České republiky se do finále v Praze probojovalo jen 50 školních tříd. Naši žáci se v této konkurenci ve finále umístili na velmi krásném 41. místě a za toto umístění si jistě zaslouží obrovské uznání. Cesta do Prahy byla velmi složitá, ale i pozdní návrat domů stál jistě za to.

Za naši školu soutěžili žáci 7. A třídy , ve složení Peňáz Jan, Hruboš Martin a Běhůnek Dennis. Všichni si zaslouží obrovskou pochvalu za vynikající reprezentaci naší školy. Blahopřejeme.

Mgr. Jaromír Láska