Důležitá informace pro rodiče

vytvořeno: 7.11.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Vedení školy bylo opakovaně upozorněno některými zástupci rodičů, že v době příchodu žáků do školy dochází v areálu školy k nebezpečnému vjíždění jiných rodičů přivážející své děti až do těsné blízkosti vchodu a současně do zákazu vjezdu.

Stížnost byla směřována na ohrožování bezpečnosti a její nápravu. Obracím se na rodiče-řidiče naší školy, aby nevjížděli za značku zákaz vjezdu a podíleli se na zajištění bezpečnosti všech dětí. Současně jsem se obrátila na ředitele Základní školy praktické a Základní školy speciální pana Mgr.V.Slavíčka, aby spolu s námi řešil v rámci jeho působnosti celý problém, upozornil jejich zákonné zástupce. Dále jsem kontaktovala velitele Městské policie v UB pana R.Šustka, který přislíbil, že se bude věnovat v příštích dnech našemu problému  a zajistí městské strážníky k příležitostným kontrolám.

D.Bistrá, ředitelka