Drakiáda

vytvořeno: 10.10.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Byl hezký podzimní den a foukalo tak akorát.

Počasí doslova lákalo vyběhnout ven. Celý 1. stupeň proto opustil školu a vydal se na nejbližší kopec na čerstvé povětří za podzimní zábavou. „Paní učitelko, ten můj drak už chce letět, já nevím, jestli ho celou cestu udržím!“, stěžoval si jeden prvňáček. A všechny děti se těšily, až uvidí na obloze poletovat toho svého dráčka, draka, princeznu, netopýra a další všelijaká stvoření. Některým se do oblak sice moc nechtělo, ale většina se přece jen usmívala na svého majitele a jeho kamarády pěkně z výšky. Ti, kterým vydržel dráček ve vzduchu nejdéle, získali dokonce zlatou dračí medaili! Tak zase za rok na Drakiádě nashledanou!

Mgr. Renata Hrubošová