Do divadla za kulturou

vytvořeno: 3.4.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Ve středu 26. března zhlédli žáci sedmého až devátého ročníku na scéně Slováckého divadla v Uherském Hradišti divadelní představení Nájemníci.

Brilantní komedii plnou omylů a záměn z pera anglického spisovatele Michaela Cooneyho, mistra frašky,  ohodnotili sami žáci vysoce pozitivně, jak je patrno z následujících slov žáků devátého ročníku:

Barbora Bobčíková: „ Líbilo se mi, jak byl komplikovaný děj a zápletky dokonale promyšleny.“

Hana Zusková: „Děj byl velmi pestrý, humor na úrovni. Nejlepší divadelní představení za devět let ve škole.“

Gabriela Foltýnová: „Sálem se neustále ozýval smích. Zajímavý děj a  výborné herecké výkony.“

David Sváček: „Bylo to nejlepší divadlo,  na jakém jsem kdy byl.“

Radim Kubiš: „ Smíchu se nedalo zabránit, výkon herců hodnotím jako 100%. Rozhodně bych tohle divadlo všem doporučil.“

Tak neváhejte a vzhůru za zábavou, lístky jsou stále v prodeji!

Mgr. Martina Šojdrová